Destinia

destinia

Destinia – klasyczne RPG, w którym głównymi celami są tradycyjnie wykonywanie questów, zdobywanie lepszego ekwipunku i lvlowanie. Gra sama w sobie jest przyjemna i się nie nudzi (gram w nią od dwóch tygodni i póki co nie zamierzam kończyć). Gra jest podzielona na pare/parenaście głównych miast, oddzielonych między sobą tzw. expowiskami na których możemy zabijać potwory i zbierać przedmioty, czyli loot. Co jakiś czas spotykamy bossa, z którym czasami można mieć problem.

destinia

Oczywiście w grze zastosowano tradycyjny system buy/sell, czyli możliwość kupowania i sprzedawania przedmiotów, których ceny są moim zdaniem zbyt niskie. Nie trzeba expić i zbierać żadkich przedmiotów tylko po to żeby je sprzedać na pieniądze za które możemy kupić potiony albo ekwipunek. To jest moim zdaniem minus, bo zwykła gra pozwoli nam na najlepsze uzbrojenie praktycznie bez żadnego dodatkowego wysiłku. Jest pare rodzaji kamieni które ulepszają poszczególne części ekwipunku. Broń, Zbroja, Hełm, Butki, Rękawice czy pierścień. Fajna sprawa, a ulepszone przedmioty w zakładce „Inventory” mają kolorowe obramówki.. W grze nie nosimy spodni.

destinia

W grze można osiągnąć 100lvl (bronie od 99lvl) więc teoretycznie widziałem tylko połowę potworów gdyż jestem na 45lvlu. A widziałem ich dużo! Modele potworów – 6/6 Modele postaci – 4/6 Liczba questów głównych i pobocznych 5/6 Fabuła – 5/6 wszystkie oceny zmieniają się w 6 ponieważ Destinia jest całkowicie darmową grą. Jest to najlepsze darmowe RPG na komórke w jakie kiedykolwiek grałem!


destinia

Polecam.

Ocena: 6/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

2 Responses to Destinia

  1. problem pisze:

    Ej gdzie kupic klase postaci w tej grze bo chcialbym miec mam 67lv i nigdzie nie ma gdzie to kupic pls o szybka odpowidz.

  2. Mustafa pisze:

    Swietna gierka 😀
    posiadam 99lvl assassin i gram caly czas – nigdy sie nie nudzi 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*