Death Worm – wielki robal

Czy kiedykolwiek chciałeś zaatakować miasto? Walczyć ze stróżami prawa i pożerać ludzi? Być czarnym charakterem? Jeśli miałeś już takie złowieszcze myśli to ta gra jest dla Ciebie! A jeśli nie … to może warto takie mieć?

Death Worm produkcji PlayCreek LLC jest grą prostą lecz wymaga zwinnego palca i szybkich reakcji. Menu jest proste i przejrzyste.

Po kliknięciu PLAY mamy do wyboru kilka opcji:

Survival – mamy pasek życia naszego robala i musimy jak najdłużej utrzymać go przy życiu zabijamy żołnierzy, ludzi, policje, niszczymy pojazdy zarówno latające, jak i nie itd.

Campaign – polega na wypełnianiu zadań podanych po zdobyciu wyższego lvla.

Mini Games – czyli mini gry, np. pełzając do przodu omijamy kamienie i inne przeszkody albo np. łapiemy samoloty.

Sterowanie jest wręcz banalne. Po lewej stronie (lub prawej), u dołu ekranu mamy dotykowy pad, na którym kładziemy palec i jedziemy! A raczej pełzamy pod ziemią i dążymy do zjedzenia obiektów, które są nad powierzchnią np. ludzi, samolotów, Arabów lub nawet UFO. Większe maszyny trudniej jest zabić dlatego musimy czasem uderzyć w nie kilka razy. W różnych miejscach na mapie pojawiają się nam niebieskie i czerwone kule. Hm co to jest?  A no nitro i ognista kula, którą możemy strzelać określoną ilość razy. Po przejściu na wyższy level pojawia się nam napis UPGRADE i kiedy na niego klikniemy możemy sobie wybrać ulepszenie np. szybkość, tarcza, wielkość robala, nitro i owe ogniste kule. Występują w zestawieniach po dwa i musimy sami wybierać co jest nam bardziej potrzebne.

Przy zjadaniu ludzi, słyszymy odgłosy mielenia ludzkich kości, przy uderzeniu w samochód lub czołg słyszymy charakterystyczny trzask, a potem wybuch. Muzyka w tle buduje napięcie i motywuje do mordów.

Mamy do wyboru kilka scenerii: miasto, pustynie i dżungle:

Mamy do wyboru kilka opcji. SOUND czyli wyłączanie i włączanie. CONTROLS możemy zmienić pad z lewej na prawą stroną, a nóż będzie nam tak wygodniej? Zakładka CREDITS informuje nas o twórcach.

I tyle…

Ocena: 5/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
sd maid
Zaprowadź porządek – SD Maid

Często zdarza się, iż instalujemy wiele plików różnego pochodzenia na nasze smartfony. Jeszcze częściej jest tak, iż po pobraniu danej...

Zamknij