Copter – Każdy może latać helikopterem

copter

Kto nie pamięta tej pięknej klasycznej gry na Peceta?  Ile to czasu spędziło się trzymając i puszczając przycisk myszy? AFTD Games Team postanowił dać możliwość przypomnienia sobie o niej dla androidowych posiadaczy smartfonów.

Całe sterowanie gry oparte jest tylko na przyciskaniu ekranu bądź jego puszczaniu. Gdy przytrzymamy nasz wyświetlacz to śmigłowiec poleci w górę, natomiast gdy go puścimy będzie gwałtownie opadał. Gra o tak nieskomplikowanej fabule dała tej grze możliwość bycia w top 10 najpopularniejszych gier. Ale o co dokładnie chodzi w tej grze?

Dla tych, którzy jeszcze sobie nie przypominają (bo nie wierzę, że jej nigdy nie widzieli) – przypominam. Sterując helikopterem omijamy ścienne przeszkody będąc w jaskini (zielonej). Ograniczeni jesteśmy oczywiście sufitem i podłożem.

Jedyna zmiana jaką dodali twórcy androidowej wersji to nowość w postaci spadającej paczki, która daje nam tarczę. Tarcza pozwala nam zahaczyć o skałę, ale nie uderzyć (zatrzymać się) w nią.

Na dole po lewej stronie widzimy swój aktualny dystans natomiast po prawej nasz najlepszy.

Gra ma możliwość pokazania wyników innym graczom oraz włączenia i wyłączenia głosu. Mimo swojej prostoty ma coś, co nie pozwala się od niej oderwać. Zapraszam do pobijania swoich własnych jak i innych graczy rekordów.

Ocena: 5/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
phit droid
Phit Droid – Gra logiczna, która nie ma końca

Chciałbym dzisiaj pokazać Wam bardzo interesującą logiczną gierkę. Od jakiegoś czasu mam ją na swoim smartphonie i co jakiś czas...

Zamknij