Color Flashlight HD – ciekawa latarka

color flashight hd

Dzisiaj trochę inaczej. Mieliście kiedyś tak, że leżycie w łóżku coś wam się nagle przypomina, wstajecie i potykacie się o jakieś rzeczy na podłodze? No a jeśli nie macie aż takiego bałaganu to może się po prostu uderzyliście o stół czy szafę? Ten problem rozwiąże wam wasza nowa, telefonowa latarka! Ma wiele opcji i jest zrobiona naprawdę pomysłowo. Główną jednak opcją jest światło z diody naszego aparatu.

color flashight hd

I wygląda to mniej więcej tak od strony ekranu. Tapając na przycisk na środku możemy wyłączyć lub włączyć latarkę. U góry po lewo mamy przycisk, który po tapnięciu na niego sprawi, że to ekran stanie się latarką i będzie nam świecił. U góry po prawo jest taki przycisk, który pozwoli nam zmieniać kolory i jasność (ale tylko i wyłącznie ekranu). color flashight hdMamy też do wyboru multum efektów, świateł, neonów, różnych napisów, które pięknie świecą na naszym aparacie. (na ekranie).

color flashight hd

Wyświetli się nam to po kliknięciu na menu i wybraniu zakładki Effects. Możemy ustawić jakiś tekst, zmienić jego  kolor, szybkość przewijania, czy też ustawić „koguta” policyjnego i zmienić prędkość jego migania.

color flashight hd

color flashight hd

color flashight hd

color flashight hd

color flashight hd

Jest to naprawdę przydatna aplikacja i serdecznie ją polecam.

Ocena: 5/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 3,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
wifi analyzer
Wi-Fi Analyzer – sprawdź swoją sieć

Przedstawię Wam fajny program do sprawdzania sieci Wi-Fi np. w domu, czy w ulubionym punkcie. Dzięki niej dowiedziałem się np....

Zamknij