Call Recorder – nagrywanie rozmów

Z pośród wielu aplikacji nagrywających rozmowy i dostępnych w Markecie, wybrałem jedną, najlepszą. Co pozwala mi sądzić, że jest warta recenzji? Jakość nagranego dźwięku. Bez szumów i zakłóceń. Piękne, czyste  brzmienie. Większość tego typu aplikacji nagrywa dźwięk z mikrofonu telefonu. Słyszymy wtedy odgłosy otoczenia, często uniemożliwiające zrozumienie nagranej rozmowy. Call Recorder działa inaczej. Do działania potrzebuje kernela oznaczonego jako  2WCR (2-way call recording), oczywiście wiążę się to z prawem super użytkownika, jaki musimy przyznać tej aplikacji. Czyli Call Recorder działa tylko na zrootowanych telefonach !  Ale za to jak jak działa.  Możemy nagrywać rozmowy w formacie WAV lub MP3.

Możemy zastosować dwa główne ustawiania. Pierwsze to takie, gdzie aplikacja nagrywa wszystkie rozmowy, przychodzące i wychodzące, a po skończonej rozmowie wyskakuje powiadomienie z pytaniem co zrobić z nagraną rozmową. Zachować  czy skasować?

Drugi sposób ustawienia działania jest inny. Po rozpoczęciu rozmowy, na ekranie pojawia się przycisk z napisem „start nagrywania” i to my decydujemy czy rozpoczniemy nagrywanie.

Autorem aplikacji jest Alexander Skvortsov. W Markecie funkcjonuje najnowsza, pełna wersja, niestety płatna .

Poniżej podaję link do wersji jeszcze darmowej 🙂

Pobierz darmową wersję

Ocena: 5/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (7 głosów, średnia: 4,29 z 5)

Loading...

3 Responses to Call Recorder – nagrywanie rozmów

 1. Diamond pisze:

  Tak traci się gwarancję, ale wszystko można przywrócić do fabrycznego stanu.

 2. cronos20 pisze:

  czy spaczowanie karnaka i zrotowanie telefonu = utracie gwarancji ?
  gdyby ktoś chciał pomóc mi w zainstalowaniu Call Recorder oczywiście dogadamy się co do ceny
  piszcie na gg 168874

 3. roboprint pisze:

  W Markecie jest już dostępna nowa wersja tej aplikacji 1.0.31.
  Główne zmiany to możliwość wyboru czy chcemy nagrywać z patchowanego kernela czy z mikrofonu. Dzięki czemu aplikacja ma zastosowanie na starszych typach telefonu lub tych bez kernela z patchem.W menu zaawansowanym pojawia się wtedy dodatkowa opcja podbicia nagrywanego dźwięku; osobno dla każdego z rozmówców. Moim zdaniem najlepsza aplikacja tego typu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
lista zakupów android
Lista zakupów – niczego nie zapomnisz kupić

Jakiś czas temu żona wysyłała mnie po zakupy, oczywiście te nudne, jak spożywcze i chemiczne. Ciągle robiłem sobie kartki co...

Zamknij