Call Recorder – nagrywanie rozmów

f 705 412 300x146 Call Recorder  nagrywanie rozmów

Z pośród wielu aplikacji nagrywających rozmowy i dostępnych w Markecie, wybrałem jedną, najlepszą. Co pozwala mi sądzić, że jest warta recenzji? Jakość nagranego dźwięku. Bez szumów i zakłóceń. Piękne, czyste  brzmienie. Większość tego typu aplikacji nagrywa dźwięk z mikrofonu telefonu. Słyszymy wtedy odgłosy otoczenia, często uniemożliwiające zrozumienie nagranej rozmowy. Call Recorder działa inaczej. Do działania potrzebuje kernela oznaczonego jako  2WCR (2-way call recording), oczywiście wiążę się to z prawem super użytkownika, jaki musimy przyznać tej aplikacji. Czyli Call Recorder działa tylko na zrootowanych telefonach !  Ale za to jak jak działa.  Możemy nagrywać rozmowy w formacie WAV lub MP3.

201108211927431 180x300 Call Recorder  nagrywanie rozmów

Możemy zastosować dwa główne ustawiania. Pierwsze to takie, gdzie aplikacja nagrywa wszystkie rozmowy, przychodzące i wychodzące, a po skończonej rozmowie wyskakuje powiadomienie z pytaniem co zrobić z nagraną rozmową. Zachować  czy skasować?

Drugi sposób ustawienia działania jest inny. Po rozpoczęciu rozmowy, na ekranie pojawia się przycisk z napisem „start nagrywania” i to my decydujemy czy rozpoczniemy nagrywanie.

20110821192813 180x300 Call Recorder  nagrywanie rozmów

Autorem aplikacji jest Alexander Skvortsov. W Markecie funkcjonuje najnowsza, pełna wersja, niestety płatna .

Poniżej podaję link do wersji jeszcze darmowej icon smile Call Recorder  nagrywanie rozmów

Pobierz darmową wersję

Ocena: 5/6

 Call Recorder  nagrywanie rozmów

rating on Call Recorder  nagrywanie rozmów rating on Call Recorder  nagrywanie rozmów rating on Call Recorder  nagrywanie rozmów rating on Call Recorder  nagrywanie rozmów rating off Call Recorder  nagrywanie rozmów (5 głosów, średnia: 4,20 z 5)

loading Call Recorder  nagrywanie rozmów Loading...

3 Responses to Call Recorder – nagrywanie rozmów

 1. Diamond pisze:

  Tak traci się gwarancję, ale wszystko można przywrócić do fabrycznego stanu.

 2. cronos20 pisze:

  czy spaczowanie karnaka i zrotowanie telefonu = utracie gwarancji ?
  gdyby ktoś chciał pomóc mi w zainstalowaniu Call Recorder oczywiście dogadamy się co do ceny
  piszcie na gg 168874

 3. roboprint pisze:

  W Markecie jest już dostępna nowa wersja tej aplikacji 1.0.31.
  Główne zmiany to możliwość wyboru czy chcemy nagrywać z patchowanego kernela czy z mikrofonu. Dzięki czemu aplikacja ma zastosowanie na starszych typach telefonu lub tych bez kernela z patchem.W menu zaawansowanym pojawia się wtedy dodatkowa opcja podbicia nagrywanego dźwięku; osobno dla każdego z rozmówców. Moim zdaniem najlepsza aplikacja tego typu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj poprzedni wpis:
lista zakupów android
Lista zakupów – niczego nie zapomnisz kupić

Jakiś czas temu żona wysyłała mnie po zakupy, oczywiście te nudne, jak spożywcze i chemiczne. Ciągle robiłem sobie kartki co...

Zamknij