Bouncy Mouse – ciekawsze Angry Birds?

Bouncy Mouse to póki co jedyna produkcja Munkadoo Games LLC dostępna w Android Market. Gra nieco przypomina progukcje Rovio Mobile LTD. z serii Angry Birds, jednak jest dużo ciekawsza i niestety ma gorszą grafikę (moje subiektywne odczucia).

Głównym celem gry jest dopadnięcie złego kota, który dzierży duży kawał sera. Robimy to przez wystrzeliwanie naszej myszy do kolejnych zaczepów na linkę/ogon, zjadając po drodze jak najwięcej mniejszych kawałków sera i omijając przeszkody w postaci pszczół. Nasza rozgrywka toczy się przez 3 rozdziały, po 10 poziomów na rozdział, ale twórcy mają w planach wraz z aktualizacjami dodawać kolejne rozdziały.

Oprawa audio wizualna jest przyjemna, choć jak wspomniałem wcześniej nie dorównuje tej z Angry Birds. Dzięki innemu podejściu do tematu, od Munkadoo Games LLC otrzymujemy grę bardziej platformową niż logiczną, co nie wszystkim się spodoba. Mi jednak gra przypadła do gustu, gdyż nie nudzi się tak szybko i jest bardziej dynamiczna.

Ale to, że gra Bouncy Mouse podoba mi się bardziej, niż Angry Birds wynika z tego, że gra od Rovio mi się nie podoba (powiedzmy sobie szczerze, są gry bardziej logiczne, lub bardziej zręcznościowe, a moim zdaniem co jest do wszystkiego, jest do niczego).

OCENA: 5/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
dragon, fly
Dragon, Fly!

Kiedyś pisaliśmy o dość prostej i śmiesznej grze Pig Rush. Mam nadzieję, że pamiętacie. Dziś pokażę Wam coś równie prostego...

Zamknij