Bat Walk

bat walk

Bat Walk to świetna gra zręcznościowa przeznaczona na duży wachlarz wersji Androida. Gra dostępna jest w języku polskim i angielskim.

bat walk

Rozgrywka polega na omijaniu przeszkód (kamieni i pochodni) na jak najdalszą odległość naszym małym nietoperzem. W międzyczasie zbieramy kryształy i serca, które ładują nasze moce (Gniew oraz Duch). Za pomocą mocy możemy stać się szalonym czerwonym zwierzątkiem – rozbijającym wszystko na swojej drodze kosztem zdrowia lub przezroczystym duchem przenikającym przez przeszkody, który traci zdrowie kiedy dotknie serduszek.

bat walk

Gra jest wymagająca i trudna, jednak satysfakcjonująca, a dobry wynik w rankingach napawa dumą. Otrzymujemy do dyspozycji 3 poziomy trudności – łatwy, normalny oraz trudny. Łatwy poziom jest dobrą rozgrzewką przed właściwą rozgrywką. Poziom normalny wymaga od nas pełnej koncentracji, gdyż szybkość naszego nietoperza może powodować zawroty głowy. Poziom trudny to opcja dla prawdziwych hardkorów, ponieważ opanowanie go jest prawie niemożliwe. Każdy poziom trudności ma przypisany przelicznik punktów, tak więc na poziomie normalnym jest mnożnik x1, na normalnym x2, a na trudnym x4. Opłaca się więc podejmować wyzwanie.

bat walk

Bat Walk to świetna pozycja dla każdej osoby szukającej wyzwania, a zarazem prostoty. Osiągając wysoki wynik można nazwać się mistrzem refleksu.

Ocena 5/6

qrcode-app 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
plumber
Plumber

Plumber czyli Hydraulik jest to doskonała gra logiczna, która świetnie rozwija szare komórki. Nie zajmuje wiele miejsca i jest w...

Zamknij