Android robot – głośnik

Kolejnym produktem z rodziny Android robot, który został wprowadzony na polski rynek jest przenośny głośnik z bluetoothem oraz funkcją konferencji. Takie urządzenie na pewno przyda się w firmie lub w samochodzie.
Android robot glosnik (2)

Ten uroczy robocik występuje w dwóch wersjach: stojącej oraz do montażu za pomocą przyssawki na szybie. Odtwarzanie muzyki, czy rozmowy są możliwe jest dzięki dostarczanemu przewodowi USB lub za pomocą komunikacji bluetooth.

Android robot glosnik (5)

Dodatkową zaletą głośnika jest wbudowany akumulator wewnętrzny dający możliwość odtwarzania muzyki przez długi czas bez dostępu do energii elektrycznej.

Najważniejszą funkcją głośnika Android robot jest możliwość prowadzenia konferencji telefonicznej poprzez sparowanie telefonu ze swoim urządzeniem. Odbieranie oraz odrzucanie rozmów telefonicznym odbywa się poprzez naciśnięcie główki robocika.

Android robot glosnik (4)

Głośny oraz krystalicznie czysty dźwięk zapewnia głośnik usytuowany u spodu urządzenia. Dzięki prostemu, a zarazem eleganckiemu designowi urządzenie nadaje się zarówno na poważne konferencje, jak dla mniejszych grup, które muszą często prowadzić telekonferencje.

Więcej szczegółów na temat głośnika Android robot znajdziecie na stronie: www.androidy.com.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

One Response to Android robot – głośnik

  1. Rafał z tablet4u pisze:

    Gadżet ciekawy wyłącznie przez walory wizualne na pewno znajdzie popyt wśród młodych posiadaczy smartfonów z androidem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ładowarka ANDRU

Przedstawiam Wam sprytną i elegancką ładowarkę Android robot – zwaną ANDRU. Jest to nowo wprowadzony produkt na polskim rynku i...

Zamknij