Android Recenzje [Ważne!]

Android recenzje

Witam wszystkich czytelników tej stronki. Jako, iż ostatnio rzadziej piszę postanowiłem Wam wyjaśnić o co chodzi. Sprawa jest prosta, mianowicie ostatnio mam mniej czasu i jest mi ciężko pogodzić moje obowiązki z prowadzeniem strony. Tym bardziej, iż wiem, że czekacie na nowe wpisy, recenzje, tutoriale. Siła wyższa. Niestety trochę przez to spadła oglądalność strony, nad czym ubolewam, ponieważ staram się jak mogę, żeby czytelnicy mieli po co tutaj przychodzić jak najczęściej, nie tylko na chwilkę.

W związku z takim obrotem sprawy chciałbym ogłosić nabór na redaktorów. Jeśli ktoś jest zainteresowany pisaniem recenzji gier, aplikacji czy tutorialów zapraszam do kontaktu bezpośrednio ze mną:

kontakt@androidrecenzje.pl

gg: 1904878 (zazwyczaj niewidoczny)

Wymagania?

Właściwie to nie ustalam jakiś specjalnych kryteriów jak wiek itp. Poszukuję ludzi zainteresowanych tematem i znających się na rzeczy. Do tego przydałaby się umiejętność zwięzłego, zrozumiałego pisania, tak aby np. nie tylko użytkownik siedzący w temacie poczytał, ale również by nowicjusze rozumieli o co chodzi.

Dotacje

Poruszam również bardzo, bardzo ważną kwestię dotyczącą tej strony. Mianowicie dotacje. Niestety stronka nie jest w stanie na razie zarobić na siebie, a niedługo (właściwie kilka miesięcy) trzeba będzie opłacić serwer wraz z domeną. Uwielbiam pomagać innym i wiele razy mi się to udawało, ale niestety nie mogę tylko dokładać do stronki. Przez to wprowadzam przycisk dotacji (darowizny) z prawej w menu, później dodam w inne miejsca. Aby strona przetrwała musimy zebrać w sumie 130zł. Liczę na dobrą wolę czytelników androidrecenzje.pl. Jeśli nie uzbieramy tej kwoty w ciągu kliku miesięcy, będę zmuszony zamknąć stronę i pożegnać się z Wami, a szkoda będzie, bo poświęciłem tej stronce wiele godzin.

Zatem do dzieła! Jeśli chcecie żeby strona przetrwała pomóżcie ją tworzyć. Piszę to wszystko wcześniej, bo musimy mieć czas na działania. Komentujcie, nie bójcie się, wyraźcie swoje zdanie!

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak oceny)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
android oc
Jak ustawić taktowanie procesora? [OC][Video]

Zapraszam wszystkich do obejrzenia tutoriala, w którym przedstawiam jak prawidłowo ustawić taktowanie procesora w naszych smartfonach! Użyłem do tego aplikacji...

Zamknij