Aliens Invasion – obcy atakują

Trochę przygodowa, trochę zręcznościowa i strzelanka, taka właśnie jest gra Aliens Invasion, produkcji iTreeGamer. Połączenie tego wszystkiego daje nam prostą i mało wymagającą od nas grę. Do rzeczy.

Po uruchomieniu gry mamy obraz jak wyżej. W prawym górnym rogu, co mało rzuca się w oczy, mamy swój rekord, najwyższy poziom i największą liczbę stworków przez nas zabitych. W dolnym rogu znak zapytania, po tapnięciu pokazuje nam rysunkową instrukcje, a w ustawieniach (obok znaku zapytania) możemy sobie wybrać poziom trudności (easy, normal, hard), włączyć i wyłączyć muzykę (nie radzę, gdyż wywołuje dreszczyk emocji) oraz włączyć bądź wyłączyć dźwięk (wstyd się przyznać, ale nie mam pojęcia co jakikolwiek dźwięk wydaje). W More Games możemy poszukać więcej gier od producenta.

Więc o co chodzi, jesteśmy sobie człowieczkiem, jakimś cowboy’em z dzikiego zachodu, no i nasze miasteczko atakują obcy, w stylu E.T. i takie tam. I musimy nagle z szarego obywatela stać super hiper bohaterem i ocalić ludzkość. Strzałka w lewo (<-) w prawo (->) służy do poruszania, strzałka w lewo służy do ruchu w lewą stronę, strzałka w prawo do ruchu w prawą. Siekierka symbolizuje ciach, a pistolet puff. Tyle, że ciach i puff możemy sobie ulepszać po każdym poziomie w sklepie. Pieniążki zarabiamy zabijając krwiożercze karykatury. Tak więc z czasem zamienimy nasz pistolecik na miotacz laserowy czy jakoś tak.

Pieniążki mamy pokazane w rogu górnym, prawym, tam też pokazaną mamy ilość naboi. A co się stanie gdy naboje się skończą? Aaaa chaos, panika, tym, w których obudzi się zło i chęć mordu zaczynają latać z siekierą i rozwalać stworki. A co normalny opanowany człowiek powinien zrobić? Kupić naboje w jednym z domków. Przechodząc level (idąc wciąż w prawo i zabijając napotkane potworki) spotykamy kilka takich sklepów, wystarczy nacisnąć na ich wejście by wejść i jeszcze raz by wyjść i mamy naboje. Wiec właściwie nie ma się o co martwić. Z każdego sklepu jednak możemy skorzystać tylko raz.

Po ukończeniu poziomu jesteśmy automatycznie przenoszeni do sklepu gdzie możemy kupić broń, naboje i takie tam. Jednak musimy mieć duuuuużo kasy, co wiąże się z chlastaniem obcych na prawo i lewo. Jeśli będziemy robić inaczej to niestety z nowych broni nie skorzystamy.

Gra jest niby przyjemna i fajnie się w nią gra przez krótki czas. Potem się jednak nudzi niestety. Osobiście mi się nie spodobała i najwięcej przeszłam do trzeciego poziomu (góra 5 minut). Jeśli jednak gra wydaje się wam ciekawa, niżej zamieszczam link do pobrania. Miłego zabijania.

Ocena: 3/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 4,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Drag Toilet Paper

Czy czasem siedząc w toalecie nie mieliście ochoty rozkręcić całej rolki papieru? A może już to zrobiliście, ale osoba wyższa...

Zamknij