AK Notepad

ak notepad
AK Notepad to darmowa aplikacja, która bardzo ułatwi Ci życie. A dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta: ta aplikacja to Twój osobisty notatnik, w którym możesz przechowywać wszystko, co tylko zechcesz.

Bardzo wygodną funkcją jest możliwość ustawienia przypomnienia dla notatki, więc nie ma możliwości abyśmy coś przegapili. Kolejnym plusem jest to, że można wyciągnąć notatkę na główny pulpit swojego telefonu. Możliwa jest też zmiana kolorów notatek (coś dla bardziej wymagających), pomagająca w segregowaniu zapisek. A co do utrzymywania porządku, w ustawieniach możemy ustawić opcję aby notatki układały się według tagów (etykiet).

ak notepad

Co do samego wyglądu notatki to nie można się przyczepić ponieważ wszystko jest widoczne i czytelne.

ak notepad

Jeżeli notatek mamy za dużo i nie możemy znaleźć konkretnej, istnieje możliwość wyszukania danej notatki. Jeżeli mamy obawy, że ktoś nieproszony zacznie grzebać w naszym telefonie bez naszej wiedzy, notatek nikt nie przeczyta ponieważ możliwość założenia hasła utrudni komuś jej odczyt. Dostęp do notatek może być zabezpieczony hasłem i można je zapisywać na karcie SD.

Jedynym minusem, który jest naprawdę niewielki jest to, że aplikacja nie jest dostępna w języku polskim tylko w angielskim.

Podsumowując:  AK Notepad jest idealny dla osób, którym zdarza się coś zapomnieć jak i dla osób, które mają wiele rzeczy do zrobienia. Teraz na pewno niczego nie zapomnisz.

Ocena: 6/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak oceny)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
kapsle android
Kapsle – podwórkowa gra przeniesiona do telefonu

Kapsle jest to kolejna darmowa gra, którą można pobrać w Google Play. Gra sama w sobie jest pomysłowa i bardzo...

Zamknij