Airport Mania


Dziś zajmę się całkiem ciekawym przedwczorajszym odkryciem. Airport Mania produkcji Lemon Team. Chcieliście mieć kiedyś własne lotnisko? No to teraz macie okazję. Co prawda nie jest to jakieś bardzo profesjonalne lotnisko, a raczej takie zabawne. Ze uradowanymi samolocikami, które mówią czego im potrzeba.

Tak wygląda menu główne. W opcjach możemy ustawić sobie muzykę i dźwięk. Możemy mieć w grze zapisane stany gry różnych osób i w zakładce Users możemy dodawać i usuwać graczy oraz zmieniać ich nazwy.

Więc na czym gra polega. Po pobraniu mamy do przejścia tutorial gdzie wszystko mamy dokładnie opisane kiedy i jak robić. Co prawda po angielsku. Może ktoś nie zna angielskiego lub nie chce mu się przechodzić tutoriala dlatego opiszę grę tutaj. Na początek przedstawię naszych bohaterów, to samolociki, które przylatują i odlatują wraz z pasażerami. Mamy do dyspozycji pasy do lądowania i startowania, miejsca by nasz samolocik wypuścił i wpuścił pasażerów, warsztat gdzie nasz samolocik się naprawia, stację benzynową i miejsce parkingowe. Samolocik najpierw przylatuje i musimy tapnąć na niego i na pas startowy by wylądował. Potem pokazuje nam się w chmurce nad samolocikiem czego teraz chce, czy wypuścić pasażerów, czy naładować benzynę czy może musimy odstawić go do warsztatu.  Na początku gra wydaje się prosta. Jednak potem ilość samolocików zwiększa się i nie ma miejsca tam gdzie samolocik chciałby się udać. Do tego właśnie potrzebne są miejsca parkingowe. Tam odstawiamy na jakiś czas naszego bohatera i czeka on na swoją kolej.

Jednak jest też poziom zadowolenia samolocików. Nad każdym pokazują się takie jakby minusiki, jest ich pięć, znaczy to, że nas samolocik jest happy. Kiedy minusy zejdą do zera, tracimy gościa naszego lotniska. Na początku każdego poziomu pokazuje nam się zadanie, które mamy do wypełnienia. W czasie gry zdobywamy różne nagrody i doświadczenia. U góry mamy liczbę punktów oraz pasek, który pokazuje ile nam zostało do wypełnienia poziomów. Jeżeli w krótkim czasie damy do wylądowania na jednym pasie kilka samolocików to zdobywamy COMBO! Oraz dodatkowe punkty.

Gra jest warta pogrania i wciąga mimo, że grafikę ma rysunkową.

Ocena: 5+/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
switchpro widget
SwitchPro Widget – lepsza wersja Zarządzania energią

Każdy chyba posiada znajomy widżet Zarządzanie energią nieprawdaż? No jasne, przecież to podstawowy widżet Androida umilający znacznie życie. Posiada on...

Zamknij