Air Penguin – skaczący pingwinek

air penguin

Niby grudzień, zimno.. ale śniegu jak nie było tak nie ma.. Przynajmniej ja go nie widzę. Więc by załagodzić swoje utęsknienie (i być może Wasze też) za tą prawdziwą śnieżną zimą, przedstawiam grę Air Penguin. Jest całkiem prosta jeśli chodzi o samo sterowanie.

air penguin

Sterujemy poruszając telefonem na boki. Na czym zabawa polega? A więc, na początku gry mamy przedstawioną historię naszego małego i dzielnego bohatera, którą przedstawi filmik poniżej.

Jak widzicie jest o co grać, musimy uratować rodzinkę pingwina przy tym sami nie zginąć. Skacząc z kry na krę, ślizgając się po śniegu i omijając różne niebezpieczeństwa, plansza za planszą powoli osiągamy cel.

air penguin

Jest 6 światów po 24 plansze. Na każdej należy zebrać wszystkie rybki (jest ich 5).

Rybki stanowią jakby nasze pieniążki, za które możemy wykupić różne rzeczy np. po wpadnięciu do wody przez nie trafienie na krę wynurzamy się z wody, a nie toniemy, co się dzieje bez wykupieniu tej opcji.nowe postacie, których możemy użyć w dalszych światach, i które mają „dodatkowe moce”. Na przykład Pan Pingwin w okularach może przeżyć wpadnięcie do wody bądź zjedzenie przez rekina. Lecz jest to możliwe tylko raz. Jeśli bardzo nam się niecierpliwi do nowych postaci możemy je nabyć w sklepie, jednak kosztują wiele rybek.

Przykładowymi przeszkodami, a raczej potworkami, które za wszelką cenę nie chcą pozwolić nam dostać się do rodziny, są rekiny, które nas zjadają, oraz rybki kujki (no może niekoniecznie, tak się właśnie nazywają, ale osobiście ich właściwej nazwy nie pamiętam). Są to tylko przykłady, istnieją jednak też zwierzątka, które chcą nam pomóc, jest to między innymi żółwik i rozgwiazda, na których możemy pływać po wodzie.

Pobierz grę i pomóż pingwinkowi ocalić rodzinę!

Ocena: 6/6

qrcode-app 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (5 głosów, średnia: 4,60 z 5)
Loading...

One Response to Air Penguin – skaczący pingwinek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
android market
Promocja w Android Market

Dzisiaj wiadomość specjalna. Na portalu nie zajmujemy się takimi newsami, ale myślę, że ten jest na tyle warty uwagi, że...

Zamknij